مهندس چیت چیان وزیر نیرو در حکمی، مهندس آرش کردی را به سمت مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توانیر منصوب کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری توانیر، در جلسه ای با حضور وزیر نیرو، مهندس آرش کردی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مادر تخصصی توانیر منصوب و از تلاش های صورت گرفته توسط مهندس حائری در مدت تصدی این سمت تقدیر شد.

وزیر با اشاره تلاش های مهندس حائری در این جایگاه، خاطرنشان ساخت: از تجربیات مهندس حائری در جایگاه دیگری استفاده خواهیم کرد که بتواند بیشتر به توسعه و پیشرفت صنعت آب و برق کمک کنند.

مهندس چیت چیان همچنین در این جلسه با اشاره به لزوم جوان گرایی در سطوح مدیریتی صنعت آب و برق، گفت: در عین حال همچنان باید از تجربیات تمام مدیران گذشته استفاده کرد.


چیت چیان همچنان در خصوص مهندس کردی نیز اظهار داشت: مهندس کردی در مدت زمان حضور در برق باختر، جوان ترین مدیرعامل در میان مدیران عامل برق های منطقه ای بود و با توجه به شناختی که از توانمندی و خصوصیات ایشان داشتیم، برای تصدی این سمت برگزیده شدند.
وزیر نیرو تغییرات را لازمه رشد برای هر سازمانی دانست و با تاکید بر این که تغییرات کنونی در راستای اعتلای توانیر صورت گرفته است، خاطرنشان ساخت: خوشبختانه مهندس حائری در مدت تصدی این سمت، منشا خدمات بسیاری بودند و به همین دلیل نیز از وی در جایگاه دیگری بهره خواهیم گرد.


در این مراسم همچنین مهندس فلاحتیان معاون وزیر نیرو نیز در سخنانی به لزوم هماهنگی بیشتر میان تمام سطوح مدیریتی صنعت برق اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد که در دوره جدید صنعت برق بتواند همچون گذشته به وظایف خود به خوبی عمل نماید.
برپایه این گزارش در پایان این مراسم حکم انتصاب مهندس کردی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مادر تخصصی توانیرتوسط وزیر نیرو ابلاغ و با اهدا لوحی، از تلاش های مهندس حائری تقدیر شد.
همچنین وزیر نیرو در حکم دیگری مهندس حائری را به سمت مشاورعالی وزیردرامور توسعه صنعت و فناوری منصوب کردند.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...