انتصاب رئیس شورای هماهنگی مشاوران مدیران عامل در امور ایثارگران شرکت های صنعت آب و برق در استان اردبیل

طی حکمی از سوی سید یعقوب محمد مرادی مشاور وزیر نیرو در امور ایثاگران، محمد حسین دیده بان به سمت رئیس شورای هماهنگی مشاوران مدیران عامل در امور ایثارگران شرکت های صنعت آب و برق در استان اردبیل منصوب شد.

طی حکمی از سوی سید یعقوب محمد مرادی مشاور وزیر نیرو در امور ایثاگران، محمد حسین دیده بان به سمت رئیس شورای هماهنگی مشاوران مدیران عامل در امور ایثارگران شرکت های صنعت آب و برق در استان اردبیل منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است: به موجب این حکم و به منظور تعامل هر چه بیشتر مشاوران مدیران عامل در امور ایثارگران شرکت های زیر مجموعه در سطح آن استان جنابعالی به عنوان «رئیس شورای هماهنگی مشاوران مدیران عامل در امور ایثارگران شرکت های صنعت آب و برق در استان اردبیل» منصوب می گردید تا در راستای اجرایی نمودن موارد زیر با اعضای شورا هماهنگی لازم را معمول فرمائید.

۱ – تشکیل شورای هماهنگی مشاوران امور ایثارگران صنعت آب و برق در استان اردبیل به صورت مستمر و ماهیانه و هماهنگی جهت اجرای سیاست های شرکت های مادر تخصصی و وزارت نیرو در امور ایثارگران.

۲ – شناخت دقیق مسایل و مشکلات ایثارگران استان و اولویت بندی جهت حل آن از طریق شرکت های استانی.

۳ – بازدید و سرکشی مستمر و فراهم نمودن دیدار مسئولین با ایثارگران، بالاخص خانواده معظم شهداء در سطح استان.

۴ – هماهنگی جهت تعامل مابین مدیران شرکت های زیرمجموعه در آن استان به منظور ایجاد راهکارهای حل مشکلات ایثارگران و در صورت نیاز برقراری ارتباط به شرکت مادر تخصصی مربوطه و وزارتخانه.

۵ – تلاش به منظور برخورداری همکاران ایثارگر از امکانات و ظرفیت های شرکت های صنعت آب و برق در سطح استان.

۶ – ارائه گزارش عملکرد فعالیت ها و اقدامات انجام شده به رئیس شورای مدیران استان و مشاور ایثارگران شرکت مادر تخصصی و وزارت نیرو و مراجع ذیربط استانی.

۷ – هماهنگی جهت برگزاری مراسم های خاص ایثارگران به صورت استانی صنعت آب و برق.

۸ – انجام سایر وظایف مربوطه در امور ایثارگران.

امیدوارم بیش از پیش در جهت اعتلای فرهنگ والای ایثار و شهادت و رفع مشکلات و موانع پیش روی ایثارگران وزارت نیرو و همچنین پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت ولایت مقام معظم رهبری موفق باشید. سید یعقوب محمدمرادی- مشاور وزیر در امور ایثارگران

خبرنگار: الناز قنبری

سردبیر: فرهاد قنبری


منبع خبر: مرز نیوز

1 نظر

  1. hismchershismcherssays:

    https://ponlinecialisk.com/ - cheap cialis from india